Karrier

Könyvelő Munkatárs

A Heavy Tools évek óta a hazai divatipar meghatározó márkája, cégcsoportunk a nemzetközi piacokon is folyamatosan bővíti termékei elérhetőségét.

Sikereinket a vevőorientált szemléletnek, valamint megbízható és lojális Munkatársainknak köszönhetjük.

III. kerületi székhelyünkre keressük azt a KÖNYVELŐ képesítéssel rendelkező szakembert, aki releváns szaktudásával tudná erősíteni meglévő csapatunkat.

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig tartó általános munkarend.

Munkavégzés helye:

  • 1033 Budapest, Szőlőkert utca 4.

Elvárások:

  • Legalább 3 év releváns könyvelői tapasztalat,
  • Középfokú szakmai végzettség,
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Önálló munkavégzésre való képesség,
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, hosszú távú munkaviszony,
  • Tapasztalathoz illeszkedő versenyképes fizetés,
  • Stabil munkáltatói háttér,
  • Kiegyensúlyozott, nyugodt munkahelyi légkör,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

A pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Vállalkozási mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Német nyelv ismerete.

A jelentkezéshez fizetési igényt is tartalmazó szakmai önéletrajzot várunk a hr1@heavytools.com e-mail címre, a következő tárgy megjelölésével: „Könyvelő”

Az önéletrajzot és az abban szereplő személyes adatokat az Európai Parlament és Tanács (EU) 2016/679 Rendelet /GDPR/ 6. cikk (1) a) bekezdésében meghatározott jogalappal, a megfelelő munkavállaló kiválasztását elősegítendő rögzítjük, hat hónapig nyilvántartjuk.

Természetesen bármikor kérheted személyes adataid törlését, kérelmed a Társaság adatvédelmi tisztviselőjének vagy személyügyi vezetőjének címezheted a honlapon található email címek egyikén keresztülhttps://www.heavytools.hu/kapcsolat/elerhetosegek

Kereskedelmi koordinátor

A Heavy Tools a hazai divatipar meghatározó márkája, cégünk a nemzetközi piacokon is folyamatosan bővíti termékei elérhetőségét.

Sikereinket a vevőorientált szemléletnek, valamint megbízható és lojális munkatársainknak köszönhetjük. Célunk, hogy a legmagasabb színvonalon tudjuk kiszolgálni vásárlóinkat.

Budapest III. kerületi irodánkba keressük izgalmas, változatos pozícióba angolul magabiztosan kommunikáló új kollégánkat, aki lelkes hozzáállásával kiegészítené meglévő kereskedelmi csapatunkat és elősegítené a cégcsoport nemzetközi terjeszkedését.

  • Kereskedelmi vezető munkájának támogatása,
  • A márkaboltok és raktár közötti koordinációs feladatok ellátása,
  • Retail és nagykereskedelmi területen lévő folyamatok fejlesztése
  • Meglévő folyamatok automatizálása
  • Rendszeres kimutatások, riportok készítése a vezetőség felé
  • Ajánlatok bekérése, régi ajánlatok időnkénti versenyeztetése,
  • Szerződések, dokumentumok, projektek kezelése,
  • POS anyagok megrendelése, kezelése
  • Nyomdákkal, grafikai stúdiókkal való kapcsolattartás,
  • Társosztályokkal való folyamatos kommunikáció, együttműködés
  • Üzletházak marketing osztályával való kapcsolattartás
  • Egyéb marketing feladatok koordinálása
  • PPT prezentációk készítése

Elvárások:

  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete (mind szóban és írásban)
  • Kiemelkedő szervezőkészség
  • MS Excel professzionális szintű használata
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves koordinátori tapasztalat
  • Középfokú végzettség (minimum érettségi)
  • Nagy teherbírás, multitaskingra való képesség
  • Átlagon felüli kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmas, kedves, megbízható személyiség

Előny:

  • Második idegen nyelv (például cseh vagy szlovák nyelv ismerete)

  • Határozatlan idejű, hosszú távú munkaviszony
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Szakmai fejlődés, tapasztalatszerzési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges mobiltelefon és laptop

A jelentkezéshez fizetési igény is tartalmazó önéletrajzot várunk a hr1@heavytools.com e-mail címre, a következő tárgy megjelölésével: „Kereskedelmi koordinátor”

Grafikus / Kiadványszerkesztő

Téged keresünk III. kerületi székhelyünkre, ha már szereztél 2-3 éves tapasztalatot grafikai területen és bátran szembenézel a szakmai kihívásokkal!

Munkavégzésedhez szükséges, hogy otthonosan mozogj az ADOBE CC programok világában és magas szinten ismerd a Photoshop, Illustrator, Indesign programokat.

Feladataid közé fog tartozni:

  • Márkához kapcsolódó kiadványok elkészítése nyomdakész állapotra (katalógusok grafikai kivitelezése brief alapján)
  • EDM rendszer kezelése (hírlevelek elkészítése brief alapján, feltöltés HTML, időzítése)
  • Online és offline anyagok tervezése brief alapján, mutációk elkészítése (online hirdetési bannerek, social postok, plakátok..stb)

Az álláshoz tartozó további elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kiadványszerkesztésben szerzett gyakorlat / tapasztalat
  • HTML alapszintű ismerete
  • Számítógépes ismeretek felhasználói szinten
  • Portfólió alapján felmérhető szakmai előélet
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Nyitottság az új megoldásokra
  • Kreativitás

Előnyt jelent:

  • Lightroom, Premiere Pro, After Effects ismerete
  • Fotózásban vagy videók vágásában szerzett tapasztalat

  • Egy dinamikusan fejlődő fashion cégnél leszel csapattag, ahol számítunk a kreativitásodra és lelkesedésedre
  • Ha szeretnéd a szakterületeden képezni magad, mi támogatni fogunk ebben
  • Stabil és korrekt munkáltatóként, erős szakmai csapatot építettünk, ahol barátságos, laza és fiatalos légkör vár
  • Heti 40 órában számítunk Rád hosszútávon, határozatlan idejű szerződéssel és versenyképes fizetéssel

Ha úgy érzed, TE vagy a mi emberünk, küldd el fizetési igényt is tartalmazó ÖNÉLETRAJZOD valamint SZAKMAI PORTFÓLIÓD a következő email címre: hr1@heavytools.com.

Tárgy: „Grafikus, kiadványszerkesztő”

Modellező - Szériázó

A Heavy Tools a hazai divatipar meghatározó márkája, cégünk a nemzetközi piacokon is folyamatosan bővíti termékei elérhetőségét. Olyan nőket és férfiakat célzunk meg termékeinkkel, akik a klasszikus vonalak és az aktuális trendek jellemző jegyeinek kombinációját kedvelik.

Sikereinket a vevőorientált szemléletnek, valamint megbízható és lojális munkatársainknak köszönhetjük.

Kreatív csapatunkba keressük tapasztalt Modellező – Szériázó munkatársunkat, aki munkájával hozzájárulna a női és férfi, valamint a gyermek streetwear kollekció sikeréhez.

  • Budapest III. kerület, Szőlőkert utca 4.

Feladatok:

  • A tervezőkkel együttműködve divatrajz alapján gyártmányrajz és mérettábla készítése
  • Mintakollekció jóváhagyása után széria tábla megadása, illetve – a gyártmánytechnológussal egyeztetve – a szükséges módosítások igénylése a terméken
  • Gyártás előtt a mintakollekció minden darabjának méretellenőrzése, valamint a kért módosítások ellenőrzése
  • Szériasor ellenőrzése szállítás előtt a kollekció minden darabján

Akit keresünk:

  • Ruhaipari végzettséggel rendelkezik
  • Jártas a férfi és női ruha szériázásában
  • Varrástechnológiai ismeretekkel rendelkezik
  • Képes önálló munkavégzésre, de tud csapatban is dolgozni
  • Tudja használni a Microsoft Excelt
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudással rendelkezik
  • Nagy munkabírású

  • Szakmai önállóság
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Együttműködő, nyitott vállalati légkör
  • Biztonságos, stabil háttér
  • Hosszú távú együttműködés

A jelentkezéshez fizetési igényt is tartalmazó szakmai önéletrajzot várunk a hr1@heavytools.com e-mail címre.