Karrier

Értékesítő

Csatlakozz Te is a HEAVY TOOLS csapatához, ha egy igazán inspiráló, pörgős munkára vágysz AZONNALI KEZDÉSSEL

Ha szeretnél PRÉMIUM KATEGÓRIÁS ruházati termékekkel és kiegészítőkkel foglalkozni, emellett van legalább 1 éves tapasztalatod pénztárgép kezelés és értékesítés területén, akkor OLVASS TOVÁBB, MERT RÁD VAN SZÜKSÉGÜNK!

Miért válassz minket?

Stabil vállalatként velünk valóban HOSSZÚ TÁVON tervezhetsz és lehetőséged van ELŐRELÉPNI.

Munkaidő:

Előre egyeztetett beosztás szerint, az üzlet nyitva tartásához igazodva, ezáltal tervezhető.

Feladatok:

  • A vevők udvarias kiszolgálása, informálása, reklamációk kezelése,
  • Üzletbe érkező áruk tételes átvétele, eladótérbe, raktárba történő elhelyezése,
  • Az árukészlet folyamatos ellenőrzése és az eladótér feltöltöttségének biztosítása,
  • Napi pénztárzárások és egyéb adminisztrációs teendők elvégzése.

A pozícióhoz kapcsolódó elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat pénztárgép kezelésben és értékesítésben,
  • Rugalmasság,
  • Teljesítmény-és vevő orientáltság,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Egyaránt önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.

Előny, ha:

  • Dinamikus és kreatív személyiség vagy,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel,
  • Képes vagy a sokrétű, több feladatból álló munkavégzésre,
  • Motivált vagy a célok elérésében,
  • Fontos számodra a divat és szívesen követed a legújabb trendeket,
  • Valamilyen idegen nyelven (angol vagy német) tudsz kommunikálni.

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér,
  • Határozatlan idejű munkaviszony,
  • Hosszú távú együttműködés előre lépési lehetőséggel,
  • Összetartó, stabil csapat, jó hangulat, megértő vezetőség,
  • Versenyképes fizetés,
  • Teljesítményfüggő extra juttatások.

Köszönjük, ha megtiszteled cégünket bizalmaddal és elküldöd szakmai önéletrajzodat részünkre a hr2@heavytools.com e-mail címre, az alábbi tárgy megjelölésével: Eladó_Debrecen

Az önéletrajzot és az abban szereplő személyes adatokat az Európai Parlament és Tanács (EU) 2016/679 Rendelet /GDPR/ 6. cikk (1) a) bekezdésében meghatározott jogalappal, a megfelelő munkavállaló kiválasztását elősegítendő rögzítjük, hat hónapig nyilvántartjuk.

Természetesen bármikor kérheted személyes adataid törlését, kérelmed a Társaság adatvédelmi tisztviselőjének vagy személyügyi vezetőjének címezheted a honlapon található email címek egyikén keresztül: https://www.heavytools.hu/kapcsolat/elerhetosegek