Karrier

Pénzügyi asszisztens - Budapest

Pénzügyi csoportunk munkájának támogatására keressük budapesti irodánkba pénzügyi asszisztens munkatársunkat, aki számára szakmai fejlődési lehetőséget is biztosítunk.

Amit kínálunk:

  • Szakmai önállóság és fejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő cég munkatársaként
  • Együttműködő, nyitott vállalati légkör
  • Biztonságos, stabil munkáltatói háttér
  • Hosszú távú együttműködés lehetősége
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Támogató, segítőkész szakmai vezető

Feladatok:

  • Saját márkaboltokhoz kapcsolódóan napi, havi és éves záró feladatok elvégzése, ellenőrzése
  • Üzletek működésének pénzügyi támogatása
  • Pénztárkezelés
  • Könyvelési anyag előkészítése, számlák ellenőrzése, elektronikus számlák kezelése
  • Szigorú számadású nyomtatványok nyilvántartása
  • Vásárlási utalványok nyilvántartása
  • Belföldi és külföldi banki utalások ellenőrzése és rögzítése
  • Útnyilvántartások kezelése, rögzítése
  • Céges szerződések rendszerezése
  • Iratok kezelése, lefűzése, archiválása
  • Pénzügyi tevékenységgel összefüggő, egyéb adminisztratív feladatok

Akit keresünk:

  • Legalább középfokú pénzügyi végzettséggel rendelkezik
  • Precízen, önállóan el tudja végezni a rá bízott feladatokat
  • Erős Excel ismerettel bír
  • Angol nyelven kommunikálni képes
  • Rendelkezik releváns szakmai tapasztalattal
  • Kedves, segítőkész személyiség

Előnyként értékeljük a kommunikációképes német nyelvtudást.

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

A jelentkezéseket fizetési igényt is tartalmazó szakmai önéletrajzzal várjuk a hr1@heavytools.com e-mail címre.

Értékesítő- BUDAPEST

Csatlakozz Te is a Heavy Tools csapatához, ha egy igazán inspiráló, pörgős munkára vágysz! Folyamatos fejlődéssel, izgalmas karrier lehetőségekkel és versenyképes, motiváló fizetéssel várunk!

Csatlakozz hozzánk,ha:

  • magas szintű kiszolgálást tudsz nyújtani a vásárlók számára
  • fontos számodra a divat és szívesen követed a legújabb trendeket
  • szereted a dinamikus, önálló és kreatív munkavégzést
  • szívesen dolgozol egy inspiráló csapatban
  • előnyt jelent a kereskedelmi tapasztalat és az idegen nyelvtudás

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod az hr2@heavytools.com e-mail címre, a tárgy rovatba feltüntetve „értékesítő Budapest”

Raktáros - Budapest

Budapest III. kerületi telephelyünkre keressük Raktáros munkatársunkat

Főbb feladatok:

  • Áru átvétel, ki- és berakodás
  • Rendelések összeállítása
  • Csomagolás, árufeltöltés
  • Anyagmozgatás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jó fizikai állóképesség

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Főállású, határozatlan idejű, hosszú távú munkaviszony
  • Stabil munkáltatói háttér

A jelentkezéshez önéletrajzot fizetési igény megjelöléssel kérünk

az hr1@heavytools.com e-mail címre.